Barcode: 0003003403624
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 375.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 73.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic hard amber durum wheat.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gnocchi à poêler Extra Raclette
Lustucru
C NOVA 3
Girasoli chèvre & tomates confites avec une pointe de Figue
LUSTUCRU
C NOVA 4
Lustucru gnocchi a poeler pesto & mozzarella 280g
Lustucru, Lustucru selection
C NOVA 3
Lustucru box serpentini extra fromage
Lustucru, Lustucru selection
B NOVA 4
Lustucru lot 2 gnocchi a poêler extra fromage jambon 280g 2eme a 60%
Lustucru selection
C NOVA 4
Lustucru gnocchi a poeler gorgonzola noix 280g
Lustucru,Lustucru selection
C NOVA 4
Lustucru 2 gnocchi a poeler extra mozzarella tomate 280 2eme a 60%
Lustucru selection
C NOVA 3
Gnocchi à Poêler Extra Raclette
Lustucru
D
Linguine Saumon, Edamame, Coco & Zestes de Citron
Lustucru,Lustucru Sélection
C NOVA 4
Gnocchi à poêler extra raclette
Lustucru
D NOVA 4
Quinoa & boulgour - Poulet rôti & légumes grillés
Lustucru
A NOVA 4
Raviolotti au gorgonzola AOP
Lustucru
D NOVA 4