Barcode: 0079893402987
Organic mango
by O Organics
Labels
organic
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 58.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 15.2 g |
| of which sugars | 13.8 g |
| Fiber | 1.4 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic mango chunks.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Olivia Superfree, Pizza Crust
Wheatless In Seattle
C NOVA 4
Olivia Super Free, Multi-Grain Loaf
Wheatless In Seattle Llc
C NOVA 4
Hamburger buns
Wheatless In Seattle Llc
C NOVA 4
Coco’ mon
Ziggy Marley's
E NOVA 2
Sourdough boule
Wheatless In Seattle Llc.
C NOVA 4
Sonny & joe's, hummus
Sonny & Joe's
C NOVA 3
Eat-it-raw cookie dough
E NOVA 4
Herb garlic baguette
Wheatless In Seattle Llc
C NOVA 4
Unfiltered lemongrass rooibos tea, lemongrass
Dr. B's Beverages Llc
B NOVA 4
Olivia, white sandwich bread
Wheatless In Seattle Llc
C NOVA 4
Mini baguette
Wheatless In Seattle Llc
C NOVA 4
Lyin' rye
Wheatless In Seattle Llc
C NOVA 4