Barcode: 0856261006950
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 35.0 g |
| Fiber | 25.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
ORGANIC MANGO, ASCORBIC ACID (VITAMIN C)
Related Products in Gummies
Gominolas cocktail
Las Tres Rosas
E NOVA 4
multivitamin gummies
what's up wellness
A NOVA 4
Sea Moss Gummies
True Sea Moss
E NOVA 4
Lifesavers Gummies Collision S.S
lifesaver
E NOVA 4
Springtime Gummies
Black Forest
E NOVA 4
Superfoods Greens Gummies
grüns
NOVA 4
Superfoods Greens Gummies
grüns
NOVA 4
Baby Dolphins
Sweetopia
E NOVA 4
Fiber gummies
Fiber care
C NOVA 4
Organic Gummy Hearts
YumEarth
D NOVA 4
Apple Cider Vinegar Gummies
GreenWise
D NOVA 4
Belly Bears
Tandy
NOVA 4