Barcode: 0719283172044
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 62.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 15.1 g |
| of which sugars | 13.5 g |
| Fiber | 0.3 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic mango juice from concentrate (water, organic mango puree concentrate), organic apple juice from concentrates (water, organic apple juice and puree concentrates), organic banana puree, organic orange juice concentrate, organic carrot juice concentrate, organic lemon juice concentrate, natural flavors.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Roasted & Salted
Dakota Style
C NOVA 3
Marmelade d'oranges de Seville
Marks & Spencer
D NOVA 4
Scallion Hommus
Wakims Foods
A NOVA 3
Broccoli
M&S Eat Well
A
Granola, almond raisin
Peddler's Pantry
C NOVA 4
Chantaboon Rice Stick 10MM
Cock, Cock Brand
B NOVA 1
Reisbandnudeln, 5 mm
Cock brand
C NOVA 1
Sweat Orange Marmalade No Peel
Marks & Spencer
D NOVA 4
Dark Seville orange marmelade
Marks & Spencer
D NOVA 4
Sour Mustard - Feuilles de moutarde avec édulcorant
Cock Brand
E NOVA 4
Mandarin marmelad
Marks & Spencer
D NOVA 4
Applesauce On The Go
Materne North America Corp.
A NOVA 1