Barcode: 0042563602604
Organic Maple Syrup, Grade A
by Field Day
Labels
organic
no gmos
usda organic
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 367.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 90.0 g |
| of which sugars | 80.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
pure organic maple syrup
Related Products
Chicharones
macs
E NOVA 3
Chicharrones pork cracklin curls with chorizo seasoning
NOVA 4
Chicharrones fried pork skins
Macs
E NOVA 4
Pork cracklins
E NOVA 3
Chicharrones pork cracklin curls
E NOVA 3
Pork skins
E NOVA 4
Pork skins chicharrones
NOVA 4
Chicharrones pork cracklins curls
E NOVA 4
Chicharrones, pork skins
E NOVA 4
Chicharrones, fried pork skins
E NOVA 3