Barcode: 0060383200572
Organic Maple Water
Labels
organic
canada organic
no added sugar
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 10.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.7 g |
| of which sugars | 2.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic maple water.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Spaetzle
Boni
C NOVA 3
Raisins golden
Destination Saveurs
D NOVA 3
Spaetzle
Boni
C
Salade de fruits
A NOVA 3
Even - Bouillie d'avoine Tradition Bretonne
Even
B NOVA 3
Spaetzle 30% oeufs frais
SAVEURS D'ALSACE LORRAINE
C NOVA 4
Boni spaetzle
Boni
C NOVA 3
Pâtes Fraîches Les Succulents, Cappelletti Boeuf Légumes
Les Succulents Du Pere Andre
C
Riz basmati
Golden sun
B NOVA 1
4 tomates farcies facon grand mere
Les Ateliers Du Gout
C NOVA 4
Gnocchi tomate basilic à poëler
C NOVA 3
Gnocchi aux flocons de pomme de terre
Boni, Sans marque
C NOVA 4