Barcode: 20899431
Organic Marcha Sticks
by vitasia
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
de oko 039
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 250.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 55.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 15.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
gemalen groene thee
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Pur jus de Raisin
Evernat
E NOVA 1
Pastis de Marseille
Casanis
NOVA 4
Limorabelle Boisson gazeuse aromatisee a la Mirabelle
Geyer frères
E NOVA 4
Lait d'amande Bio
Evernat
D NOVA 4
Sonic, Vanilla Shake, Large
Sonic
E
Boisson coco
Evernat
C NOVA 4
Chicorée-café soluble
Evernat
Chicorée soluble
Evernat
Taco Bell, Tequila, 80 Proof, Single
Taco Bell
B
Riz calcium
Bonneterre
E NOVA 3
Poudre de lait écrémé
Bonneterre
NOVA 3
Soja Sélection Doux Calcium
Bonneterre
B NOVA 4