Barcode: 0061308100052
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 7.3 g |
| of which sugars | 6.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
peaches, water, pear juice concentrate, citric acid, ascorbic acid
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Eau De Coco Fraise Citron
Vaïvaï
C NOVA 4
Confiture 55% fruits orange de Corse
Vergers de Vendée
D NOVA 4
Eau de coco Sélection Fraîcheur
Vaïvaï
B NOVA 1
Eau de coco
Vaïvaï
B NOVA 1
Boisson à l'eau de coco et fruits de passion
Vaïvaï
D NOVA 3
Huile De Coco
Vaïvaï
E
Eau de coco
Vaïvaï
B NOVA 1
Eau de coco façon Mojito
Vaïvaï
C NOVA 4
Eau de Coco
Vaïvaï
B NOVA 1
Huile de coco biologique
Vaivai
E NOVA 2
Pétales de coco
Vaïvaï
E NOVA 3
Huile De Coco Vierge Bio
Vaïvaï
E