Barcode: 8431876241198
Pechuga de pollo natural
by Carrefour
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 3
Labels
green dot
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 114.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 26.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
Pechuga de pollo (86%) y sal.
Allergens
Ausencia
Related Products in Meats And Their Products
Bio Paprikalyoner
Altdorfer
E NOVA 4
EDEKA Jürgen Langbein Feine Küche Kalbs Fond für Saucen und Suppen 500ml 1.99€ 1l 3.98€
Feine Küche Jürgen Langbein, Jürgen Langbein, famila Jürgen Langbein, famila Jürgen Langbein Kalbs, EDEKA Jürgen Langbein Feine Küche
C NOVA 3
Schinkenwurst
Schmitz
E NOVA 4
Poppenburger Hot Dog Pure Beef
Poppenburger
D NOVA 4
Poppenburger Hot Dog Pure Pork
Poppenburger
D NOVA 4
Paprika-Zwiebelmettwurst
Schmitz
D NOVA 4
Bio Wiener
Altdorfer
E NOVA 4
Leberspätzle
Settele
D NOVA 4
Flönz (Blutwurst mit Speck)
GS Schmitz
E NOVA 3
bockwurst
Poppenburger
D NOVA 4
Chicken Donats
Chickenland
B NOVA 4
Chicken Nuggets
Chicken Time
B NOVA 4