Barcode: 8410320416122
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 114.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
Pechuga de pollo (99%), aromas, sal, estabilizantes (E-451, E-407a), aroma de humo, concentrado de ave frita, antioxidante (E-316), conservadores (E-262, E-250). Recubrimiento decorativo: extracto de H manzana, concentrado de jugo de boniato y rábano rojo.
Additives
e250
e262
e316
e407a
e451
Related Products in Meats And Their Products
แกงพะแนงไก่ ตราเอสแอนด์พี - 140 กรัม
s-p,เอสแอนด์พี
D NOVA 4
หมูสวรรค์อบ
ส.ขอนแก่น,s.khonkaen
E NOVA 4
Crispy Pork
ส.ขอนแก่น,s.khonkaen
NOVA 3
Salt chili stirfried chicken with rice
แฟมิลี่มาร์ท, Family Mart
ข้าวไก่อบยอดผัก
Lotus's
A
Korean Style Corn Dog
Good Seoul
D NOVA 4
ข้าวเหนียวหมูฝอย
ส.ขอนแก่น,7-11,s.khonkaen
C
หมูกรอบเกลียวทอง
ลิมส์,Lim's
แคปหมูไร้มัน
ส. ขอนแก่นฟู้ดส์ จำกัด (มหาชน), S. Khonkaen Foods Public Company Limited
E NOVA 4
ข้าวหมูสับผัดไข่เค็ม
อีซี่โก,Ezygo,7-11,CP,ซีพี,CPRam
C NOVA 4
K Sausage Spicy pork sausage
Kpride
E NOVA 4
Seaweed Chicken Roll
CP
C NOVA 4