Barcode: 3350033001114
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 388.0 kcal |
| Fat | 31.0 g |
| of which saturated | 21.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 28.0 g |
| Salt | 4.5 g |
Ingredients
Lait thermisé de brebis, sel, ferment lactique, présure animale
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Klasyczny
Bluedino
E NOVA 4
Fettarmer Joghurt - Erdbeere
Penny
B NOVA 4
Feuilleté de mousse la Laitière
Nestlé
D NOVA 4
Formaggio monte veronese dop
D NOVA 3
British medium cheddar
Best, Lidl
D NOVA 3
milbona
Milbona,Mango Joghurt
C NOVA 4
Skyr natur
Landfein
A NOVA 1
Back-Camembert mit Preiselbeer-Dip
Alpenhain,Cremisée,Norma
D NOVA 4
Bio-Feta
Bio Sonne
D NOVA 3
Vollmilch, lait entier
Milbona
B NOVA 1
Mature Cheddar
Hatherwood
D NOVA 3
Grilltaler Kräuter
Bluedino, Lacpol, Leckerrom, Lidl
D NOVA 4