Barcode: 5602477828344
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 319.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 65.0 g |
| of which sugars | 54.0 g |
| Fiber | 22.0 g |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Açúcar, gelificante (pectina de maçã), dextrose e conservante (ácido sórbico).
Additives
e200
Related Products in Snacks
TIC TAC TWO ETUI FRAMBOISE CITRON
Tic Tac
C NOVA 4
TUTTI FRUTI
Mentos
NOVA 4
Salinis
Schär
E NOVA 4
Chewing gum
Mentos
NOVA 4
Chewing gum
Mentos
NOVA 4
Pure fresh pure breath
Mentos
NOVA 4
Chewing Gum Mentos Squeez parfum Citron Vert
Mentos, Perfetti
NOVA 4
PURE FRESH
mentos
NOVA 4
Sour
Mentos
NOVA 4
Chewing-gum
mentos Goût Fraise 🍓
NOVA 4
Milchschnitte Blaubeere 5er-Pack
Ferrero
E NOVA 4
Center Chock
Perfetti
NOVA 4