Barcode: 3800206931019
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 15.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 2.2 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
ВОДА, НАРЯЗАНИ КУЛТИВИРАНИ ГЪБИ СОРТ ПЕЧУРКА, СОЛ, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛИННОСТ: ЛИМОНЕНА КИСЕЛИНА, АНТИОКСИДАНТ: АСКОРБИНОВА КИСЕЛИНА.
Additives
e300
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Dattes Deglet Nour
SOLTANA
D NOVA 1
Extra virgin olive oil
Terra Delyssa
B NOVA 2
مشروب بعصير الغلال
tropicana
Datiles
HSB
C NOVA 1
Dates Deglet Nour
Bouchra
C NOVA 1
Datiles
BOUCHRA
C NOVA 1
Extra Virgin Olive Oil
Terra Delyssa
B NOVA 2
Organic extra virgin olive oil
Terra Delyssa
B NOVA 2
Organic Extra Virgin Olive Oil
Terra Delyssa
B NOVA 2
Dattes Deglet Nour de Tunisie
Datsud,Sodea
C NOVA 1
Dates ofrece tunisia
HAYAH
C
EXTRA VIRGIN OLIVE OIL
TERRA DELYSSA
B NOVA 2