Barcode: 5906827003000
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 338.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
kasza pęczak _jęczmienny_ kujawski. Produkt może zawierać sezam, orzechy.
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Marion blackberries
Remlinger Farms
B
Remilinger farms, strawberries
Remlinger Farms
A NOVA 1
Ramlinger farms, handpicked berry jubilee
Ramlinger Farms
A NOVA 1
Remlinger farms, rhubarb
Remlinger Farms
A NOVA 1
Peaches
Remlinger Farms
A NOVA 1
Berry Medley
Remlinger Farms
A NOVA 1
Raspberries
Remlinger Farms
A NOVA 1
Boysenberries
Remlinger Farms
A NOVA 1
Pie Cherries
Remlinger Farms
C
Salsa guacamole
Zaaschila
NOVA 4
Remlinger farms, handpicked berry medley
Remlinger Farms
A NOVA 1
Berry jubilee
Remlinger Farms
A NOVA 1