Barcode: 0070074630601
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 6.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.7 g |
| of which sugars | 1.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
#1 pharmacist , pediatrician recomnended brand for hydration abbott electrolite silu pedialyte advanced care s preactiv prebio reploces becho quicky replca rluids and 2x sue raspberry
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Ciastka Wielozbożowe
Vitanella
A NOVA 4 Eco-Score B
Fass Brause Mit Holunder-geschmack
Schloss
NOVA 4
Hafer Cookie
dm
NOVA 4 Eco-Score C
Bananenchips
Seeberger
D NOVA 4 Eco-Score D
Goldbären
Haribo
D NOVA 4
20% Protein Choco Crunch
My muesli
C Eco-Score A
Kellogg’s Fruit N Fibre Cereal
Kellogg’s
Ginger Sesame Chunk Light Tuna
Great Value
B NOVA 4 Eco-Score E
Macadamia Nusskerne
Seeberger
E NOVA 3
Kelloggs Special K Pm349
Kelloggs