Barcode: 0742987121247
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 303.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 72.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 15.2 g |
| Proteins | 9.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Peeled barley.
Related Products
penne rigate
Panzani
A NOVA 1
Lays Oven Baked
Lay's
D NOVA 4
Corn Starch
Great Value
C NOVA 2 Eco-Score B
SANPELLEGRINO Momenti bois gazeuse aro orang sangu fleur d'oranger33cl
Nestlé, San Pellegrino, Momenti, Sanpellegrino
C NOVA 4
Canasta Saveur Gouda. Gaufrettes fourrées saveur Gouda
Delacre
E NOVA 4 Eco-Score A
Whole almonds unsalted
Nice
A NOVA 1 Eco-Score E
Chocho Plant Protein Cacao flavor
Mikuna
NOVA 4
Maxi Kinder Surprise 320g Avengers
Ferrero, Kinder
E NOVA 4
SANPELLEGRINO Momenti Orange sanguine Fleur d'orange 6x33cl
Nestlé, San Pellegrino, Momenti, Sanpellegrino
C NOVA 4
Biscuits Delacre Canasta Jambon fumé - 75g
Delacre, Ferrero
E NOVA 4