Barcode: 0074904201580
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.9 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 1.4 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apples, calcium ascorbate (added to maintain color).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Halländskt Grovkubb
Östra stenugnsbageriet
B NOVA 3
Hackad spenat fryst
ICA Basic
A
ICA Selection Nypressad Apelsin
ICA
C NOVA 1
pastasås mild ost
ica
D NOVA 4
Ekologisk Naturell Tofu
ICA I❤️Eco
A
Granola Med Dadlar Och Mandlar
ICA
A NOVA 4
Sursegsbröd av vete
Ica Selection
NOVA 3
Havregryn Glutenfria Ekologiska
ICA
A NOVA 1
Äppeljuice Cloudy
ICA
D NOVA 1
Plummon Torkade
ICA
C NOVA 3
Dadlar
Ica
C NOVA 1
Ekologisk Blandsaft Hallon
I Love ECO
D NOVA 3