Barcode: 0605806000904
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.1 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Spaghetti squash.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic Whole Wheat Sandwich Bread
365 Whole Foods Market
A NOVA 4
Whole wheat hamburger buns
365 Whole Foods Market
B NOVA 4
Whole wheat hot dog buns, whole wheat
A NOVA 4
Touch O' Honey Oat Bread
Whole Foods Market
C NOVA 4
Whole wheat hamburger buns
B NOVA 4
Organic Classic White Hot Dog Buns
365 - Whole Foods Market
NOVA 4
Flour Tortillas
Whole Foods Market
C NOVA 3
Whole wheat hot dog buns
B NOVA 4
Organic multigrain sandwich bread
Whole Foods
A NOVA 4
Organic classic hamburger buns
365
NOVA 3
Organic Ancient Grains Sandwich Bread
Whole Foods,Whole Foods Market
A NOVA 4
Classic White Sandwich Bread
C NOVA 4