Barcode: 0061659016460
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 320.0 kcal |
| Fat | 1.6 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 20.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic roasted chestnuts