Barcode: 8710400140009
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 5.3 g |
| of which sugars | 3.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | — |
Ingredients
wortels
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mixed Nuts
CROWN
B NOVA 3
Crown Butter Smooth & Creamy Peanut Butter
CROWN
E NOVA 4
Just Fruit Salad
Karen's Naturals
D NOVA 1
Just strawberries
The Just Tomatoes Company, Karen's Naturals
C NOVA 1
Crown Fancy Whole Cashews
Crown Américain Premium Quality
E NOVA 3
Päärynä Hörppy (Sokeriton)
Valio
C NOVA 4
Crown Peanut Butter Chunky
crown
D NOVA 3
Wholewheat Lasagne Sheets
By sainsbury's
A
Snack Farm, Peanuts, Roasted Salted
Tom Clark Confections Inc.
C NOVA 3
Macaroni added fibre
Sainsburys
B NOVA 4
Just Strawberrys 'N Bananas
Karen's Naturals Inc., Karen's Naturals
D NOVA 1
Orzo by Sainsbury's
Sainsbury's
B NOVA 1