Barcode: 0041512133510
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 571.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 21.4 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 14.3 g |
| Proteins | 21.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Almonds.
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
Moelleux au chocolat
Alsa
D NOVA 4
Muffin Éclats de Noisettes & Pépites de Chocolat
Alsa
NOVA 4
Carte D'or Inspiration Buche Glacée Caramel Guimauve 8 Parts 750ml
Carte d'Or
D NOVA 4
Affogato al cioccolato
CARTE D'OR
D NOVA 4
Veggie snack thai green curry
Knorr
C NOVA 4
Muffins
Alsa, Unilever
D NOVA 4
Salzdiamanten Minis
Red Band
E NOVA 4
Droptoppers Lekker Stevig
Venco
D NOVA 4
pittige knaks
Unox
D NOVA 4
Pasta snack
Knorr
C NOVA 4
Préparation Cookies Pépites Chocolat
Maizena
E NOVA 4
Topdrop 8 pack
Venco
D NOVA 4