Barcode: 6417238005013
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 384.0 kcal |
| Fat | 12.0 g |
| of which saturated | 10.3 g |
| Carbohydrates | 64.0 g |
| of which sugars | 47.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
SOKERI, TÄRKKELYSSIIRAPPI, RASVATON MAITOJAUHE, KASVIRASVA (KOOKOSRASVA), VOI, EMULGOINTIAINE (E471), AROMI (VANILLIINI). SAATTAA SISÄLTÄÄ PIENIÄ MÄÄRIÄ MAAPÄHKINÄÄ.
Additives
e471
Related Products in Snacks
Les fameux bonbons des Vosges
LA CONFISERIE BRESSAUDE
E NOVA 4
Pain d’epices au miel
Clair De Lorraine
D NOVA 4
Meringuettes Myrtille
Boulanger
E NOVA 4
Nonnettes orange
Clair de France
D NOVA 4
Meringuette à la Mirabelle
Maison Boulanger
E NOVA 4
Pain d epices
Clair De France
D NOVA 4
Tisane brisure infusion
La Confiserie Bressaude
A NOVA 4
Nonnettes myrtille
Clair De France
E NOVA 4
Nonettes Mirabelle
Clair De France
E NOVA 4
Pain d épices
Clair De Lorraine
C NOVA 4
Pain D'epices
Clair De Lorraine
E NOVA 4
Pain d’épice mirabelle
Clair de Lorraine
D NOVA 4