Barcode: 6410405220431
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 310.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 48.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.7 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
sokeri, VEHNÄjauho, melassi, glukoosisiirappi, lakritsiuute, väri (E153), suola, anisöljy
Allergens
gluten
Additives
e153
Related Products in Snacks
Pop corn corean
B NOVA 3
Mochi thé vert
Maison de Corée
D NOVA 4
Mini Mix Pretzel and Crackers Chessy
Samjin
E NOVA 4
Seaweed Snack
A NOVA 3
Chips d'algues wasabi
Maison de Corée
E NOVA 4
Rice Crunch
Golden Natural
C NOVA 4
Chips d'algues - Sel de Mer
Maison de Corée
E NOVA 3
Cinema Pop Corn Caramel & Butter
Darda
NOVA 4
Thin In Thin
Likesky
E NOVA 4
Seaweed roasted
Seaweed Love
A NOVA 3
Crunch seaweed snack with crushed almonds
E NOVA 3
Kimchi Yopokki
YOUNGPOONG
C NOVA 4