Barcode: 4740086020719
Pehmik
by Eesti Pagar
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
Categories
Available in
japan
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 237.0 kcal |
| Fat | 1.4 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 46.0 g |
| of which sugars | 1.6 g |
| Fiber | 3.8 g |
| Proteins | 8.3 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
Nisujahu, durum nisujuuretis (15%), vesi, idandatud rukkiterad (10%), sigurijuurekiud, nisugluteen, durum nisumanna, rukkijahu, sool, paksendaja: guarkummi; pärm, nisulinnasejahu, odralinnaseekstrakt, säilitusaine: sorbiinhape; antioksüdant: askorbiinhape. Sulatatud. Võib sisaldada piima osakesi.
Additives
e200
e300
e412
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Petites salade de fruits
Fabrication Leclerc
A NOVA 1
Noix de coco en morceaux
D NOVA 1
Pain complet
Leclerc
C
dejeunettes x2
E.Leclerc
C NOVA 4
シインクル
NOVA 4
Tarte pommes/cassis
Leclerc
D NOVA 4
Pain aux 6 céréales
E.Leclerc
C NOVA 4
Pain au mais
D NOVA 4
Genius Sans Gluten
Genius
C NOVA 4
Pain Azyme épeautre
Paul Heumann
A NOVA 4
Pain campagne aux noix
Leclerc
D NOVA 4
Muesli chocolat
Juste Bio
D NOVA 4