Barcode: 0041497133307
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 93.3 g |
| of which sugars | 93.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure cane sugar, invert sugar, oil of peppermint, red #40, red #40 lake.
Additives
e129
Related Products in Snacks
Chocolate con leche extrafino almendra entera
BonÀrea
E NOVA 4
Xocolata amb llet amb edulcorants
BonÀrea
D NOVA 4
Nubes
BonÀrea
E NOVA 4
Tarta de manzana
BonÀrea
D NOVA 4
Chocolate con leche extrafino avellana entera
BonÀrea
E NOVA 4
Galleta maría oro
BonÀrea
D NOVA 4
Minis cookies
BonÀrea
E NOVA 4
Chocolate Negro con Avellanas
BonÀrea
E NOVA 4
Chocolate negro con almendra entera
BonÀrea
E NOVA 4
Moras
BonÀrea
E NOVA 4
Almendras con chocolate negro
BonÀrea
E NOVA 4
Turrón de chocolate trufado
BonÀrea
E NOVA 4