Barcode: 2097501699992
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 378.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 93.8 g |
| of which sugars | 93.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
dextrose, sucre, gélatine de boeuf, arômes.
Additives
e428
Related Products in Snacks
Buttermilk pancake and waffle mix
NOVA 4
Genoa salami, provolone cheese & breadsticks snack pack
E NOVA 4
Bold Bbq Flavored Peanuts, Corn Nuts, Honey Roasted Sesame Sticks, Bbq Flavored Almonds Trail Mix, Bold Bbq
Signature select
E NOVA 4
Fruit & Grain Cereal Bars
D NOVA 4
Peanut Butter & Dark Chocolate Protein Chewy Bars
Signature Select
E NOVA 4
Lemon Flavored Madeleines, Lemon
Signature select
E NOVA 4
White Baking Chips
Signature Select
E NOVA 4
Peanut Butter & Dark Chocolate Protein Chewy Bars
Signature kitchens
E NOVA 4
Apple cinnamon fruit & grain cereal bars
Signature Kitchen
D NOVA 4
Protein Chewy Bars
E NOVA 4
Fruit & grain cereal bars
D NOVA 4
Chocolaty Dipped Palmiers, Chocolaty
Signature select
E NOVA 4