Barcode: 0044500001921
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 433.3 kcal |
| Fat | 36.7 g |
| of which saturated | 13.3 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 4.3 g |
Ingredients
PORK, BEEF, SALT, CORN SYRUP, SPICES, ROSEMARY EXTRACT, PAPRIKA OLEORESIN, GARLIC POWDER, NATURAL FLAVOR, SODIUM NITRITE, LACTIC ACID STARTER CULTURE, SODIUM NITRATE
Allergens
beef
pork
Additives
e160c
e250
e251
e392
Related Products
voćni jogurt višnja
lidl,pilos
C NOVA 4
Waffeln kakaocreme
Delicia,Norma,Compliment
E NOVA 4
Kaiser-Gemüse
Ernte Krone
NOVA 1
Dip’n munch
Milbona
D NOVA 4
Pork Chipolatas
Deluxe
D NOVA 4
Dip 'n munch cheese dip with crackers
Milbona
NOVA 4
Spaghetti mit 4 Käse Sauce
Villa Gusto
NOVA 4
PFANNEN-GEMÜSE
Gouda
Milbona
D NOVA 3
Bio-Streichcreme Linse
Bio Sonne
D NOVA 4