Barcode: 0046600016805
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 500.0 kcal |
| Fat | 46.4 g |
| of which saturated | 17.9 g |
| Carbohydrates | 3.6 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 21.4 g |
| Salt | 4.6 g |
Ingredients
Pork, beef, salt, contains 2% or less of dextrose, natural flavors, oleoresin of paprika lactic acid starter culture, dehydrated granulated garlic, sodium nitrite, bha, bht, citric acid.
Additives
e250
e320
e321
e330
Related Products in Meats And Their Products
Kulenova seka
Okusi zavičaja (Lidl)
E NOVA 4
Australian Short Cut Bacon Wood Smoked
BERG
D NOVA 4
Chicken Schnitzel
Aldi
B NOVA 4
Hänchen Schnitte cordun
Lidl
C NOVA 4
SHAVED LEG HAM
BERG
D NOVA 4
Gourmet Chorizo style pork sausages
Aldi
D NOVA 4
Marinated Chicken Wings
Aldi
B NOVA 4
Corned Beef
Hydale
D NOVA 3
Hamburguesa ecológica de vacuno origen Pirineos
Lidl
D NOVA 3
Mortadela z olivami
Pikok
E NOVA 4
pork, pepper and oregano goirmet sausages
Specially Selected,Aldi
D NOVA 4
Chorizo spicy salami
Berg deli
E NOVA 4