Barcode: 8015944007406
Pepperoni Grigliati
Labels
cottin tavola
semplici
Categories
Available in
italy, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.1 g |
| of which sugars | 5.7 g |
| Fiber | 2.3 g |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Ingredienti: peperoni
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Old Wessex Ltd., Irish-Style Oatmeal, 100% Whole Grain, High Fiber Cereal
Old Wessex Ltd.
A
Old Wessex Ltd., Organic Creamy Oat Bran Cereal
Old Wessex Ltd.
A NOVA 1
Dark chocolate & hazelnut CRISP by Sainsbury’s
Sainsbury’s
D NOVA 4
Nutty Muesli
By Sainsbury's
B NOVA 1
Old Wessex Ltd., Creamy Oat Bran, High Fiber Breakfast Cereal
Old Wessex Ltd.
A
Old Wessex Ltd., All Natural 5 Grain Cereal
Old Wessex Ltd.
A NOVA 1
Old Wessex Ltd., Scottish-Style Porridge Oats Cereal
Old Wessex Ltd.
A
Berries & Cherries Granola
By sainsbury's
NOVA 3
Nutty Porridge
B NOVA 4
Old Wessex Ltd., Irish-Style Oatmeal High Fiber Cereal
Old Wessex Ltd.
A
Old Wessex Ltd., Instant Oatmeal, 100% Whole Grain, High Fiber Cereal
Old Wessex Ltd.
A
Old wessex ltd., instant oatmeal
Old Wessex Ltd.
A