Barcode: 0070411607846
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 571.0 kcal |
| Fat | 46.4 g |
| of which saturated | 16.1 g |
| Carbohydrates | 3.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 39.3 g |
| Salt | 4.7 g |
Ingredients
Pork, beef, spices, contains 2% or less of sea salt, dextrose, celery powder, lactic acid starter culture, cherry powder, natural flavor, oleoresin of paprika.
Additives
e160c
Related Products in Snacks
Punschrullar
ICA
E NOVA 4
Eco Mörk Choklad Peru
ica
E NOVA 3
ICA Basic Mariekex
ICA, ICA Basic
E NOVA 4
Cookies Vit Choklad & Citronsmak
ICA
E NOVA 4
Tortilla Chips - Östmak
ICA
D NOVA 4
Nacho Chips Saltade
ICA
C NOVA 3
Digestivekex
ICA Basic
E NOVA 4
Majskrokar
A
Cookies Choklad
ICA
E NOVA 4
Ekologiska Micropopcorn
I Love ECO, ICA
D NOVA 3
Kladdkaka
ICA
D NOVA 4
Cookies trippelchoklad
ICA
E NOVA 4