Barcode: 0041498114060
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 28.6 g |
| of which saturated | 17.9 g |
| Carbohydrates | 3.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 21.4 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
Pork and beef, salt, contains 2% or less of water, dextrose, spices, lactic acid starter culture, oleoresin of paprika, garlic powder sodium nitrite, bha, bht, citric acid), garlic, italian seasoning enzymes and cayenne.
Additives
e160c
e250
e320
e321
e330
Related Products in Dairies
MAASDAM 8 tranches environ
Casino
D NOVA 3 Eco-Score C
Manteca ls x 200
La Serenísima
E NOVA 2 Eco-Score E
misto
Misto
NOVA 4 Eco-Score B
Elle & vire creme dessert cafe
Elle & Vire,Savencia
D NOVA 4 Eco-Score B
Yogurt Proteínas Coco
Hacendado
NOVA 4 Eco-Score B
XL XXL XXL X Milbona Cheese in Brine from Cow's mi
Lidl
E Eco-Score D
Authentieke Griekse yoghurt
Dodoni
C NOVA 1 Eco-Score B
Bio Kräuter Frischkäse
Züger Frischkäse
D NOVA 4 Eco-Score B
Trvanlive Mlieko plnotucne
K Classic
C Eco-Score C
Parmigiano Reggiani DOP
Milbona
D NOVA 3 Eco-Score D
Yopro
Danone
A NOVA 4 Eco-Score B
Goudkuipje Sambal/Piment
Eru
E NOVA 4 Eco-Score D