Barcode: 5902898822458
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 27.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.4 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 4.7 g |
Ingredients
Papryka zielona ostra 52,3%, woda, ocet, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cheesy Potatoes, Bacon Scalloped
Kraft
E NOVA 4
Steve's & ed's, baked beans, original, vegetarian
Steve's & Ed's
A NOVA 4
Velveeta, Cheesy Mashed Potatoes
Velveeta
D NOVA 4
All butter puff pastry ready rolled - taste the difference
Sainsbury's, Taste the difference
D NOVA 3
Juice cocktail blended with grape juice from concentrate
E NOVA 4
JAM
D NOVA 4
Roasted Red Pepper Hummus
C NOVA 3
Crunchy peanut butter
C NOVA 4
Cha Jang
Wang Korea
NOVA 4
Crunchy peanut butter
C NOVA 4
Original barbecue sauce
Kraft,Kraft Heinz Foods Company
E NOVA 4
Creamy peanut butter
C NOVA 4