Barcode: 0072368394022
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 167.0 kcal |
| Fat | 3.3 g |
| of which saturated | 1.7 g |
| Carbohydrates | 36.7 g |
| of which sugars | 26.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Red peppers (water, sugar, vinegar, ascorbic acid [vitamin c], calcium chloride), canola oil.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
penne rigate
Malsena
A NOVA 1
Linų sėmenys smulkinti
Old Miller
A NOVA 1
Bugas mango
bugas
E
Cezario Salotos Su Vištiena
tėviškės maistas
C NOVA 4
Blueberry fruit steipes
Veri beri
NOVA 4
DILL CRISPS
Estrella
D NOVA 4
Dribsniai
A NOVA 1
Sourcream & onion chips
Estrella
D NOVA 4
Potato chips
Estrella
D NOVA 4
whole grain steel-cut oats
Malsena
A
Peanut Butter Crunchy
Estrella
A NOVA 3
Graikiškas jogurtas
Aistė
A NOVA 1