Barcode: 0842826000624
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.1 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Hot peppers, water, vinegar, salt
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Chléb Šumava
Delta,United Bakeries
C NOVA 4
Ananasová šťáva
Globus
E
Kalifornské pistácie pražené solené
Naturalia
E NOVA 3
ZÁVIN S NÁPLNÍ MAKOVOU
Odkolek
D NOVA 4
Mrazem sušené maliny
IBK trade
C
Slovanský brambůrek
Odkolek
D
Mrazem sušené jahody
IBK Trade
D
Pražené nesolené pistácie
IBK Trade
B
Špagety
Globus
A
Kešu oříšky
IBK trade,naturalia
D
Fíky baby
IBK Trade
D
Moskevský chléb krájený
Odkolek,United Bakeries
B