Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 254.0 kcal |
| Fat | 9.0 g |
| of which saturated | 4.9 g |
| Carbohydrates | 29.6 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | 1.5 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Hvetemel, ost 23,9% (gulost, mozzarella (pasteurisert melk, salt, vegetarisk lope, konserveringsmiddel (E251), surhetsregulerende middel (E509), melkesyrekultur, potetmel)), vann, tomatsaus 18,2% (tomatpulp, vann, sukker, salt, sitrusfiber, gjærekstrakt, oregano, krydder), pepperoni 7,3% (røkt svinekjøtt, salt, paprika, hvitløk, dekstrose (tapioka), konserveringsmiddel (E250, E508, E511), antioksidant (E392), surhetsregulerende middel (E330), startkultur), rismel, emulgator (E472e, E471, E412, E322 (soyalecitin)), vegetabilsk olje (raps), melbehandlingsmiddel (E300), salt, gjær, tørket surdeig av hvete (hvetemel, starterkultur), hvetegluten, enzym (amylase).
Allergens
Additives
Related Products in Frozen Foods
Mashed sweet potatoes
Pictsweet Farms
Gourmet shredded steak & cheese chimichangas
Country sausage & biscuits
F.B. Purnell Sausage Co. Inc.
Savory mediterranean signature protein brown rice, lentils, edamame, garbanzo beans, carrots, kale & herb garlic sauce
Macaroni & Cheese Bites
Winco Foods
Sweet potato casserole
Sweet potato patties
Pictsweet Farms
Country Sausage Patties
Purnell's Old Folks
Chicken & cheese chimichangas
Red potatoes & onions vegetables for roasting
Yamasa chikuwa, fish cake
Yamasa Chikuwa
Cheese sausage balls
F.B. Purnell Sausage Co. Inc.