Barcode: 5900014001244
Peppies
by okocim
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
low or no salt
vegetarian
no artificial flavors
no preservatives
vegan
no added salt
no palm oil
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 493.0 kcal |
| Fat | 27.0 g |
| of which saturated | 2.5 g |
| Carbohydrates | 56.0 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 5.6 g |
| Salt | 2.8 g |
Ingredients
woda, cukier, słód _jęczmienny_, dwutlenek węgla, ekstrakt słodu _jęczmiennego_, sok jabłkowy, sok z limonki (1%), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), sok z czarnego bzu, koncentrat barwiący z czarnej marchwi, naturalne aromaty, sok wiśniowy (0,1%), chmiel
Allergens
gluten
Jęczmiennego
Additives
e290
e330
Related Products in Beverages
Pepsi-cola
pepsi
E NOVA 4
Jus pomme orange carotte ace
Merziger
D NOVA 4
Pepsi 1 L
Pepsi
D NOVA 4
Sportness Protein Drink
sportness
NOVA 4
7 Up
7 up, Seven-Up
E NOVA 4
Multivitamin 10 Fruchtsaft
Merziger
D NOVA 1
7 up free
7up
C NOVA 4
7up
7up
D NOVA 4
Sparkling Lemon & Lime Drink
7up
D NOVA 4
7 up free
Seven-Up
C NOVA 4
Pepsi Max
Pepsi
C NOVA 4
Diet
Pepsi
C NOVA 4