Barcode: 5905187001985
Peppies Bacon Flavour
by Lorenz
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
tidy man
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 493.0 kcal |
| Fat | 24.0 g |
| of which saturated | 2.5 g |
| Carbohydrates | 56.0 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 5.6 g |
| Salt | 2.8 g |
Ingredients
mąka _pszenna_ (31 %), olej słonecznikowy (26 %), skrobia ziemniaczana (25 %), ziemniaki w proszku (10 %), sól. dekstroza, papryka w proszku, mąka ryżowa, pomidor w proszku, cukier, pieprz czarny, chilli w proszku, cebula w proszku, aromat (zawiera produkty z _jęczmienia_), aromat dymu wędzarniczego, ekstrakt drożdżowy, barwniki: węgiel roślinny, kwas karminowy, karmel amoniakalny; substancja spulchniająca: węglany; żywność barwiąca: ekstrakt z papryki, ekstrakt z kurkumy. Może zawierać mleko.
Allergens
gluten
milk
Jęczmienia
Additives
e100
e120
e150c
e153
e160c
e502
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Extra Virgin Olive Oil
Pietro Coricelli Spa
B NOVA 2
Edamame (boiled soy bean)
A NOVA 3
Mild crushed fire roasted tomatoes with roasted garlic & onion, roasted garlic & onion
Frontera, Frontera Foods Inc.
C NOVA 4
Extra Virgin Olive Oil
Cirio
B NOVA 2
New york cut sauerkraut
C NOVA 4
Original Guacamole Mix
Frontera
NOVA 4
Organic Refried Beans
Frontera
C NOVA 4
Guacamole mix
Frontera
NOVA 4
Extra Virgin Olive Oil
Pietro Coricelli Spa
B
Mild crushed fire roasted tomatillos with garlic & poblano pepper, fire roasted
Frontera, Frontera Foods Inc.
C NOVA 4
Frontera white bean chili starter
Frontera
NOVA 3
Mild crushed fire roasted tomatoes with chipotle, mild
Frontera, Frontera Foods Inc.
C NOVA 4