Barcode: 5900497019316
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.0 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Woda, cukier, dwutlenek węgla, barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy), aromaty, w tym kofeina, kwas (kwas fosforowy), substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza).
Additives
e150d
e290
e338
e950
e955
Related Products in Beverages
Bucovina lime water
Bucovina
C NOVA 4
Sirop cu suc natural de frăguțe și căpșuni
Laurul
NOVA 4
Apă minerală plată
ALCALIA
A
Mango and Pineapple ice tea
Nestea
Frutti Fresh Grapefruit Roz
Frutti Fresh
E NOVA 4
Agua
Bucovina
A
Sprite
Sprite
C NOVA 4
Fructata mar
Bucovina
C NOVA 4
Frutti fresh Lamaie si menta
Frutti Fresh
E NOVA 4
Limonade
TYMBARK
E NOVA 4
Aquatique
Aquatique
A
Apa Minerala Carbogazoasa
Borsec
A