Barcode: 01212901
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.7 g |
| of which sugars | 11.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
carbonated water, high fructose corn syrup, caramel color, sugar, % phosphoric acid, caffeine, citric acid, natural flavor,
Additives
e150c
e330
e338
Related Products in Beverages
Blackberry sparkling natural spring water
B NOVA 4
Vino freeze mix
NOVA 4
Latesso Fit
Cremo
NOVA 3
Sparkling natural spring water
B
Sparkling natural spring water
B NOVA 4
Vino freeze mix
NOVA 4
Sparkling natural spring water
B NOVA 4
Sparkling natural spring water
B NOVA 4
Sparkling natural spring water
B
Sparkling natural spring water
B NOVA 4
Vino freeze mix
NOVA 4
Eternal, Naturally Alkaline Spring Water
Eternal Beverages Inc
A