Barcode: 7501031311606
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.0 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Agua carbonatada, azúcares (azúcar y/o jarabe de maíz), caramelo clase IV, concentrado Pepsi-Cola, acesulfame K (5.4 mg /100 g de producto), sucralosa (2 mg / 100 g de producto)
Additives
e150d
e950
e955
Related Products in Beverages
Бельгийское безалкогольное
ВкусВилл
NOVA 1
Milk Shake American choco style
Mcennedy
E NOVA 4
Blood Orange
E NOVA 4
Nectar raisin agrumes
Solevita
D NOVA 1
Кефир Обезжиренный
ВкусВилл
NOVA 3
Per Zik Sinaak
Milbona
C NOVA 4
Кефир 1%
Избёнка
NOVA 3
Water
Saguaro
B NOVA 1
Mango limeade
E NOVA 4
Original cold brew coffee, original
B NOVA 1
Sparkling pink lemonade
E NOVA 4
milk shake
mckennedy
E