Barcode: 7501031310098
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 31.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.7 g |
| of which sugars | 7.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
AGUA CARBONATADA, AZÚCARES (AZÚCAR, JARABE DE MAIZ), CARAMELO CLASE IV, CONCENTRADO PEPSI-COLA, ACESULFAME K, SUCRALOSA
Additives
e150d
e950
e955
Related Products in Beverages
Island Wave Lemonade
Calypso
E NOVA 4
Frappuccino Mocha Light
Starbucks
D
Lemon Lime
Olipop
B
Cola Cao Shake
Cola Cao
E NOVA 4 Eco-Score D
Nesquik Strawberry 300gr
Nestlé, Nesquik
NOVA 4
Mixed berry
Nexba
C NOVA 4 Eco-Score B
Lychee Sparkling Water
Sanzo
B NOVA 1
Danone yaourt fruits des bois
Danone
E NOVA 4 Eco-Score D
Kefir
C
Alpine Spring Water
CG Roxane
A NOVA 1
Basak Tarhana Soup
Basak
C NOVA 4
Dr Pepper & Cream Soda Zero Sugar
Dr Pepper
C NOVA 4