Barcode: 3334803551245
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.1 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau gazéifiée, colorant (caramel E150d), acidifiant (e338), arômes (dont extrait naturel de végétaux et caféine)
Additives
e150d
e338
Related Products in Beverages
Diet Tonic Water
Laura Lynn, Ingles Markets Inc.
C NOVA 4
Laura lynn, seltzer water, lemon lime
Laura Lynn
B NOVA 4
Soda
Ingles Markets Inc.
E NOVA 4
Laura lynn, mountain moondrops, citrus
Laura Lynn, Ingles Markets Inc.
E NOVA 4
Laura lynn, cola
Laura Lynn, Ingles Markets Inc.
E NOVA 4
Dr Lynn Soda
Laura Lynn, Ingles Markets Inc.
E NOVA 4
Laura lynn, diet cola
Laura Lynn, Ingles Markets Inc.
C NOVA 4
Tonic Water
Laura Lynn, Ingles Markets Inc.
E NOVA 4
Seltzer water
Laura Lynn, Ingles Markets Inc.
B NOVA 1
Soda
Ingles Markets Inc.
E NOVA 4
Soda
Ingles Markets Inc.
E NOVA 4
Club Soda
Laura Lynn, Ingles Markets Inc.
B NOVA 1