Barcode: 5301000172007
Pepsi
Processing
NOVA 4
Available in
albania
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.7 g |
| of which sugars | 10.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Ujë, sheqer, dioksid karboni, ngjyrues (karamel E150d), acidifikues (acid fosforik), aromatizues (përmban kafeinë), ëmbëlsues (E-952, E-950)
Additives
e950
e952
Related Products
Ultra Paradise Energy Drink
Monster Energy
C NOVA 4
Locarb energy drink
Monster, Monster Energy Company
C NOVA 4
Energy Drink
Monster
E NOVA 4
Drink
Monster
NOVA 4
Energy Drink
Monster Energy
E NOVA 4
Lo-carb energy drink
Monster, Monster Energy
C NOVA 4
Lo-Cal Energy Drink
Monster Energy
C NOVA 4
Monster Energy Mango Loco
Monster Energy
NOVA 4
Mega Monster Energy
Monster
Cold brew
Monster
NOVA 4