Barcode: 6508031310012
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | — |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
AGUA CARBONATADA AZUGARES (AZUCAR V/O JARABE DE MAIZ CARAMELD CLASE IR CONCENTRADO Pepsi-Cola ACESULFAME K (5,4 mg/100 DE PRODUCTO SUCRALOSA (2 mg / 100 DE Producto) 0219 INFORMACION NUTRIMENTAL
Related Products in Beverages
Golden Power Energie Drink
Golden Power
E NOVA 4
té negro con limón
selectos
D NOVA 3
Siroop met frambozensmaak
NOVA 4
Agua mineral natural
Aldi
A NOVA 1
Yogur bebible coco y piña
Milsani
E NOVA 4
Sinaasappel Siroop
Burg Siroop
C NOVA 4
Milk shake
NOVA 4
Bio Apfelsaft
Natur Gut, Naturgut
E
Poudre milkshake fraise
Quick' Mix
NOVA 4
Kristal Helder Appel & Peer smaak
River
A NOVA 4
ice tea green, niet bruisend
Westminster
C NOVA 4
Sirop de violette des Alpes Maritimes pur sucre de canne
Nos Régions ont du Talent