Barcode: 7702192741749
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Available in
colombia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
AGUA CARBONATADA, AZÚCAR, COLORANTE (CARAMELO CLASE IV), SABORES NATURALES (COLA Y DULCE), ACIDULANTE (ACIDO FOSFORICO), CAFEINA Y EDULCORANTES ARTIFICIALES (ACESULFAME DE POTASIO Y SUCRALOSA)
Additives
e150d
e338
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sirop d’orange
Solevita
NOVA 4
Kotimainen AB-Piimä Laktoositon
Pohjolan Meijeri
B
Schwarzer Johannisbeer Sirup
BioOrganic, Solevita
C NOVA 3
Pur jus de 4 fruits pomme et fruits rouges
SOLEVITA
C NOVA 1
Kefir noma
Θράκης
B NOVA 3
Fruits Rouges
Solevita
E
Instant cappuccino choco flavour
Bellarom
NOVA 4
Cranberry drink
Freeway
E NOVA 4
Сок от ябълка и морков
Родна стряха
D NOVA 1
Pur jus de 3 fruits
SOLEVITA
C NOVA 1
Multifruit juice
Solevita
NOVA 1
Bevanda mandorla
Lidl
C NOVA 4