Barcode: 0069000009918
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 260.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 69.0 g |
| of which sugars | 69.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
carbonated water, sugars (sugar/giucose-fructose), phosphoric acid, caffeine, citric acid, caramel, natural flavour. ingrédients: eau gazéifiée, sucres (sucre/ glucose-fructose), acide phosphorique, caféine, acide citrique, caramel, arôme naturel.
Additives
e330
e338
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Fruit Punch Flavored Juic'D Right Juice Beverage Blend From Concentrate, Fruit Punch
Wegmans
D NOVA 4
Frutta Joy zero - Mango e mela zero
Refresco
D NOVA 4
KING MIX Achocolatado em pó
King mix
B NOVA 4
Sonic, Frozen Lemonade, Large
Sonic
E
Cold-Pressured Lemonade
Wegmans
D NOVA 3
Agua purificada
A NOVA 1
Watermelon Flavored Carbonated Mineral Water, Watermelon
Perrier
B NOVA 4
Smoothie Banana mix
Jütro
C NOVA 1
Honeycrisp Apple Flavored Juice Beverage From Concentrate, Honeycrisp Apple
Wegmans
E NOVA 4
Orange,Carrot &Turmeric Juice
D NOVA 1
Electrolyte water, lemon
B NOVA 4
Juic'D Right, Mango Pineapple Passionfruit Flavored Juice Beverage Blend From Concentrate, Mango Pineapple Passionfruit
Wegmans
C NOVA 4