Barcode: 01249002
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 365.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 100.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Carbonated water, high fructose corn syrup, caramel color, sugar, phosphoric acid, citric acid, natural flavor.
Additives
e150c
e330
e338
Related Products in Beverages
100% cacao
Nestlé Dessert
NOVA 1
té negro con limón
selectos
D NOVA 3
ice tea green, niet bruisend
Westminster
C NOVA 4
Sirop de violette des Alpes Maritimes pur sucre de canne
Nos Régions ont du Talent
Sinaasappel Siroop
Burg Siroop
C NOVA 4
Kristal Helder Appel & Peer smaak
River
A NOVA 4
Bio Apfelsaft
Natur Gut, Naturgut
E
Siroop met frambozensmaak
NOVA 4
Yogur bebible coco y piña
Milsani
E NOVA 4
Golden Power Energie Drink
Golden Power
E NOVA 4
Milk shake
NOVA 4
Poudre milkshake fraise
Quick' Mix
NOVA 4