Barcode: 4060800309242
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
carbonated water, colour (caramel e150d), sweeteners (aspartame, acesulfame k), acids (p s acid, citric acid), flavourings (including caffeine), presen (potassium sorbate), contains , source of phenylalanine
Additives
e150d
e202
e330
e950
e951
Related Products in Beverages
Honey Rose Green Iced Tea
Happy Belly Kombucha
C NOVA 4
Passion Fruit Kombucha
Happy Belly Kombucha
C NOVA 4
Lemon Iced Green Tea
Happy Belly Kombucha
C NOVA 4
Haskap Berry Kombucha
Happy Belly Kombucha
C NOVA 4
Ginger Turmeric Kombucha
Happy Belly Kombucha
C NOVA 3
Raspberry Iced Green Tea
Happy Belly Kombucha
C NOVA 4
Strawberry Hibiscus Ginger Kombucha
Happy Belly Kombucha
C NOVA 4
Pineapple Hops Kombucha
Happy Belly Kombucha
C NOVA 4
Mint Kombucha
Happy Belly Kombucha
C NOVA 3
Ayran Drinkable Yogurt
Chinook
D NOVA 3
Cove Soda Orange
Cove
B NOVA 4
Black Iced Tea
Happy Belly Kombucha
C NOVA 4