Barcode: 3502110003010
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
À déterminer
Related Products
Sweet Black Cherry Jam
Choose michigan
NOVA 4
Choose michigan, jalapeno pickled mushrooms
Choose Michigan
C NOVA 1
JAM
D NOVA 4
Tart cherry jam
D NOVA 4
Macaroni & cheese
Dan's Gourmet
C NOVA 4
Tart cherry raspberry jam
D NOVA 4
Macaroni & cheese
Dan's Gourmet
C NOVA 4
Artisan mac and cheese
Dan's Gourmet
D NOVA 4
Blueberry jam
D NOVA 4
Macaroni & cheese
Dan's Gourmet
C NOVA 4