Barcode: 3800747001875
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Вода, въглероден диоксид, оцветител (E150d), подсладители (аспартам***, ацесулфам К), киселини (фосфорна киселина, лимонена киселина), ароматизанти (натурални аромати, включително кофеин), регулатор на киселинността (натриев цитрат). *** Съдържа източник на фенилаланин.
Additives
e150d
e290
e330
e338
e950
e951
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Strawberry Vegan Protein
Sprouts
E NOVA 4
100% Pomegranate Juice (Unsweetened)
Sprouts
E NOVA 1
Limonade Artisale arôme citron
E NOVA 4
#1 ionized alkaline water
Essentia
B NOVA 1
Spring Water
Sprouts Farmers Market
B
Old Fashioned Lemonade
Sprouts Farmers Market
NOVA 4
Strawberry Juice
Sprouts Farmers Market
NOVA 4
Lemon Lime Kombucha
Sprouts Farmers Market
C NOVA 3
Sprouts Electrolyte Water
Sprouts
B NOVA 1
Mix piña colada
Elevenfit
C NOVA 4
hydro plus
Star nutrition
NOVA 4
Peanut Butter Chocolate Flavored Isotope 100% Whey Isolate Protein Powder Drink Mix, Peanut Butter Chocolate
Redcon1
E NOVA 4